top of page

Reference:

 

"Hi! Wow!!! The pictures are great and fantastic!! Thanks a lot for Your work!! Veselé vanoce! Zsofia and Istvan"

- István Lakatos  & Zsófia Horváth (wedding ceremony & portraits)

 

"Nejen, že je Tomáš nápaditý a výborný fotograf, k tomu Vás ještě uchvátí svym profesionálním a přitom milým přístupem.... Svatbu mým klientům nafotil s neuvěřitelnou lehkostí a šarmem a fotky jsou překrásné! Děkujeme, Tomáši:)

- Veronika Cyrani, Prague Expat Support (svatba)

 

"S panem Moudrým má naše firma zkušenost, která nás oproti předchozím nadmíru překvapila. Jeho přístup je velice lidský a vstřícný. Jako jeden z mála fotografů se před focením snažil pochopit atmosféru firmy, naši odlišnost na trhu. Během fotografování je jaksi "neviditelný", čím dává každému možnost být na fotce sám sebou. S výsledkem i cenou jsme velice spokojeni."

- Martin Botoš, Managing Partner, Brickman Executive Search Company (firemní portréty)

 

"Maximálně profesionální a zároveň přátelský přístup, komunikativní, spolehlivý a flexibilní, skvěle si poradil s každou situací, bez problémů dokázal zorganizovat i větší skupinu. Překrásné fotky a rychlé dodání. Můžu jenom doporučit, určite a ráda v budoucnu ještě služby pana Moudrého využiju!"

- Natálie Slivová (svatba)

 

"Ahoj na fotky nemam slov, nadhera. Jsem pysna maminka. Strasne moc dekuju.Dasa"

- Dáša Dunková (ateliérové fotografie miminka)

 

„Tome, děkujeme ti za krásné fotografie z naší svatby! O tom, kdo ji bude fotit jsem vlastně vůbec nepřemýšlela, byla to jasná volba. Když jsme si prohlíželi fotografie, které jsi nám poslal, zjistili jsme, že přesně takovou svatbu, jsme si přáli. Z fotek vyzařovala veselost, uvolněnost, vtip a pohoda. Během celého dne jsi byl jeden z našich milých hostů a ne jen objednaný fotograf. Jsme moc rádi, že sis na nás našel čas a pokud se nás někdo zeptá (a už se ptal), jestli neznáme nějakého fotografa, bude to opět jasná volba.“
Markéta a Pavel (svateba)

 

"Jako nezisková organizace Borůvka Praha o.p.s., která pomáhá lidem s tělesným postižením, potřebujeme světu ukázat, co všechno děláme, že reálně existujeme, že můžeme pozvat veřejnost na naše akce, že opravdu pomáháme. Tomáš Moudrý nám s tím velice pomáhá. Fotografie jsou skvělé, Tomáš reaguje vždy mile a ochotně, fotky jsou rychle hotové. Děkujeme mu za ochotu a podporu."

- Borůvka Praha o.p.s. (dlouhodobá spolupráce)

 

"Tomáš nám nafotil naši svatbu (6.9.2014) a spolupráci s ním můžeme jedině doporučit. Výsledné fotky naprosto splnily naši představu, Tomáš se celý den choval přátelsky, vycházel vstříc nám i hostům při focení skupinek a zachytil každý důležitý moment svatebního dne.Velmi spokojení jsme i se svatebními portréty, Tomáš si den předem prohlédl místo konání a přesně věděl, co chce nafotit. Mockrát děkujeme za krásné fotky ze svatby, můžeme doporučit!"

- Vojta Koval (svatba)

 

"S Tomášem Moudrým jsem se poprvé setkal na svatbě kamaráda. Naše společnost v tu dobu plánovala obměnit webové stránky a chystala se umístit reklamní foto do mezinárodního časopisu. Oslovili jsme několik fotografů, včetně Tomáše. Měli jsme zájem o produktové fotografie - broušený křišťál. Nabídl se, že nám pošle nejen ukázku jeho tvorby, ale také že připraví fotku přímo jednoho z našich produktů jako vzor jeho práce. Po shlédnutí vzorku a našem komentáři jsme obdrželi cenovou nabídku a následně domluvili termín. Vystihnutí práce Tomáše Moudrého je pečlivost, kreativita, rychlost a dobrá cena."

- Tímto Tomášovi děkujeme za jeho spolupráci. www.Fineglass.cz (promo, produktová fotografie)

 

"Tomáš Moudrý umí vyfotit ledacos. Od svateb, akcí, reportáží, přes přírodu a architekturu. Co mu jde obzvlášť dobře, je focení koncertů. Naše koncerty fotí pravidelně a my jsme mu vděčni za skvělé fotografie. Pokud jste kapela a potřebujete fotografa, neváhejte!"

- Veronika Suchánková & The band

 

"S Tomášem jsem spolupracovala 2x a byla jsem moc spokojená. Tomáš mi dělal soukromé fotografie i propagační - firemní fotografie na web. Líbí se mi, jak k práci přistupuje, sám přišel s nápadem jaké prostředí pro focení zvolit a jak jakým prvkem fotky oživit. Předem si focení v exteriéru připravil, takže jsem přesně věděli, kde máme být a jak se budeme fotit. Všechno proběhlo rychle a příjemně. Také moc oceňuji, že je Tomáš neformální,

na nic si nehraje a tím pádem Vás dobře uvolní a při focení se necítíte ztuhle."

- Kristýna Polochová (promo & párové fotografie)

 

"Dovolte, abych Vám jménem naší organizace poděkoval za nádherné fotografie z kongresu, který jsme pořádali ve dnech 4. a 5.října v kongresovém sále Interhotelu Ambassador v Praze a za rychlost, s jakou jste je zpracoval. Vaše fotografie jsou krásnou tečkou celé akce

a zároveň zůstanou příjemnou vzpomínkou pro všechny účastníky."

- Jiří V. Ligotzký, Ph.D. předseda výboru MAE o.s. (kongres a portréty účastníků kongresu)

 

"Děkujeme za úžasnou spolupráci a především krásné fotky z akce. Fotky vystihly pohodovou atmosféru, která na tomto slavnostním večeru byla. Těšíme se na další spolupráci."

- Martina Husková, H.L. Production (oslava narozenin)

 

"Jménem České inovace bych ráda poděkovala Tomášovi za skvěle odvedenou práci. Jeho profesionální přístup a schopnost nenarušovat průběh akce ( přesto perfektně zdokumentovat celý průběh),byla pro nás velkým přínosem a rádi se na něj znovu obrátíme."

- Eliška Lattenbergová, Česká inovace,o.p.s. (tisková konference / workshop)

 

"Tomáš je velmi spolehlivý, pečlivý, všímá si detailů a s citem vybírá situace kdy a kam namířit fotoaparát. Tomáše jsem požádala, aby fotil na oslavě výročí svatby mých rodičů. Bylo tam spousta lidí, kteří se navzájem neznali, nikdo neznal fotografa a hosté byli zpočátku trochu nesví. Tomáš se ale nenuceně se stydlivými osobami představil, tím si je získal na svou stranu a aniž by to někoho rušilo, máme spoustu hezky zdokumentovaných momentů. Tímto Tomášovi moc děkuji a velmi všem doporučuji jeho služby."

- Klára Budová (rodinné výročí)

 

bottom of page